Poyraz Çapari Poyrazköy Sahilde, müşterilerine en taze deniz ürünlerini, farklı lezzet konseptiyle buluşturmak için açılan balık restoran markasıdır.

Poyraz Çapari, müşterilerine sunduğu balık çeşitlerinin tamamını, Poyrazköy’de aynı gün avlanan balıkçılardan temin ederken, çevre köylerden gelen ve mevsimine göre zengin meyve ve sebzelerle hep taze lezzetler servis eder.

Sanat, iş ve spor camiasının tanınmış simalarının Poyraz Çapari Restoranı tercih etme nedenlerinin başında, sunduğumuz taze ve lezzetli tatlar ile memnuniyeti önceleyen servis kalitemiz gelir.

Uzun yıllara dayanan mutlak müşteri memnuniyeti tecrübemiz, tercih edilen mekan olarak bizi günümüze taşıdı.

Sahip olunan tecrübe, mekânın konumu ve avantajlarıyla, düğün organizasyonlarınızı unutulmaz kılacak ve misafirlerinizce memnuniyetle karşılanacak hizmetler üretiriz.

İş yemekleriniz için misafirlerinize Boğazın doyumsuz seyrini sunarken, profesyonel servislerimiz ve unutamayacağınız lezzetlerle taze deniz mahsullerinin tadına varacaksınız.

Hafta sonları ailenizle orman ve denizin buluştuğu, sakin ve seyrine doyulmayacak bir manzarada, yörelerinden temin edilen kahvaltı çeşitlerimizle mutlu bir anı için Poyraz Çapari’ye bekliyoruz.

Poyraz Çapari

Poyraz Çapari

Sizlere eşsiz lezzetler kaliteli ve günlük ürünler sunmaya devam ediyoruz…

Eşsiz Lezzetlerimiz