Sürpriz Evlenme Teklifi

Poyraz Çapari Restoran, bulunduğu konum ile romantik bir atmosfer sunmasının yanında, sürpriz evlenme teklifi için de onlarca çiftin uzun vadeli ilişkilerinin başlangıç noktası olmuştur.

Boğazın enfes manzarası, sahip olduğumuz kumsal ve sürpriz evlilik teklifi organizasyon tecrübemizle unutulmayacak bir teklif için  bir kahve içmeye bekliyoruz.

Şirket Yemekleri

Poyraz Çapari, Boğazın seyrine doyumsuz manzarasında, şirketlere özel yemek ve kahvaltı alternatifleri sunuyor.

Peronelleriniz, bayileriniz yada misafirleriniz için şehrin stresinden uzak, Boğaz manzaralı ve Poyrazköy sahilinde beklentilerinizi karşılayacak, şehrin en taze deniz mahsullerini sunuyoruz.

Şirket toplantı ve yemeklerinde tecrübeli servisler üreterek, mutlak memnuniyet için restoranımızı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Sahilde Kahvaltı

Poyrazköy Sahilde Kahvaltı keyfini Poyraz Çapari’de mutluluğa dönüştürün.

Yörelerinden temin edilen onlarca farklı kahvaltı çeşidi, temiz deniz havası ve kaliteli bir servis. Pazar kahvaltı keyfini ailece yaşayacağınız unutulmaz bir anı için, Poyrazköy’de kahvaltı mekanı Poyraz Çapari’ye bekliyoruz.

Kahvaltı sonrası gazetenizi okurken, boğazın eşsiz manzarasıyla kahvelerinizi yudumlama keyfi sizi bekliyor.

Kumsalda Düğün

Poyraz Çapari,  Poyrazköy Sahilde bulunduğu konum itibariyle, evlenecek çiftler için kumsalda düğün konsepti sunuyor.

Poyraz Çapari işletmecileri, uzun yıllara dayanan düğün organizasyon tecrübesine sahiptir.

Sahip olunan tecrübe, mekanın konumu ve avantajlarıyla, düğününüzü unutulmaz kılacak bir organizasyon için Poyraz Çapari’ye bekliyoruz.